O.S & Applications

ReactOS

Windows alternatifidir. Büyük çoğunlupuyla uygulamalar çalışır.

Windows’un çalıştırdığı tüm yazılımları ve sürücüleri çalıştırabilen ve ücretsiz bir Windows alternatifi olmayı amaçlayan açık kaynak kodlu işletim sistemi olan ReactOS, Windows kullanıcılarının yadırgamadan kullanabileceği bir alternatif diyebilirim.

[button color=”blue” size=”big” link=”https://sourceforge.net/projects/reactos/files/ReactOS/0.4.13/ReactOS-0.4.13-release-32-g7d0b55d-iso.zip/download?use_mirror=netix” icon=”fas fa-save” target=”true” nofollow=”false”]Download Boot CD[/button] [button color=”orange” size=”medium” link=”https://sourceforge.net/projects/reactos/files/ReactOS/0.4.13/ReactOS-0.4.13-release-32-g7d0b55d-live.zip/download?use_mirror=netix” icon=”fas fa-compact-disc” target=”true” nofollow=”false”]Live CD[/button] [button color=”black” size=”small” link=”https://reactos.org/” icon=”fas fa-globe” target=”true” nofollow=”false”]Web Site[/button]

admin

Kişisel bir kaç şey -günlüğünden Kişisel bir gelişime...

İlgili Paylaşımlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicini kapatıp sayfayı yenileyin, zira sitemiz sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez. Tek gelir kaynağımız reklamlardır. Teşekkürler.