Genel

Onion Browser

Tor Browser Download

İnternet’te kişisel gizliliğinizi koruyun.

Özgürce keşfedin.

Kendinizi ağın izlenmesinden ve gözetlenmekten koruyun. Sansürü aşın.
ETKİNLİK İZLEYİCİLERİ ENGELLEYİN
Tor Browser, ziyaret ettiğiniz her web sitesi için farklı bir bağlantı kullanır. Böylece üçüncü taraf etkinlik izleme ve reklam hizmetleri, ziyaret ettiğiniz web sitelerini sizinle ilişkilendirerek hakkınızda bilgi toplayamaz. Gezinmeyi tamamladığınızda çerezler ve gezinme geçmişiniz otomatik olarak temizlenir.

İZLENMEYE KARŞI KORUNUN
Tor Browser, sizi izliyor olabilecek kişilerin hangi siteleri ziyaret ettiğinizi görmesini engeller. Tek görebilecekleri Tor kullandığınız olur.

PARMAK İZİNİZİN ALINMASINA KARŞI KOYUN
Tor Browser, tarayıcı ve aygıt bilgilerine bakılarak sizi belirleyebilecek sayısal parmak izinizin alınmasını engelleyerek tüm kullanıcıların ayırt edilemeyecek şekilde aynı görünmesini amaçlar.

ÇOK KATMANLI ŞİFRELEME
Bağlantı trafiğiniz Tor ağı üzerinde aktarılırken üç ayrı duraktan geçirilir ve her defasında şifrelenir. Tor ağı, Tor aktarıcıları olarak bilinen ve binlerce gönüllü tarafından işletilen sunuculardan oluşur.

ÖZGÜRCE GEZİNİN
Tor Browser ile bağlı olduğunuz ağ tarafından engelleniyor olabilecek sitelere özgürce erişebilirsiniz.

 

 

Windows macOSLinuxAndroid
Reklamı Kapat

Merhaba, Tor browser gizliliğiniz korumak amacı ile kullanabileceğiniz bir browserdir. Kesinlikle Deep Web veya *.onion herhangibir site için teşvik değildir. İndirmek yüklemek ve kullanmakta sorumluluk tamamen tarafınıza aittir. Lütfen unutmayın. Kullanmayın. Admin

 

admin

Kişisel bir kaç şey -günlüğünden Kişisel bir gelişime...

İlgili Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicini kapatıp sayfayı yenileyin, zira sitemiz sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez. Tek gelir kaynağımız reklamlardır. Teşekkürler.