Genel

Professional Free Host

profreehost

Sınırsız disk alanı ve bant genişliği ile Ücretsiz Web Hosting.

[one_half]Unlimited Diskspace[/one_half][one_half_last]100% Free[/one_half_last][one_half]Unlimited Bandwidth[/one_half][one_half_last]No Hidden Costs[/one_half_last][one_half]
MySQL Databases[/one_half][one_half_last]Free Subdomains[/one_half_last]
[one_half]Easy Control Panel[/one_half][one_half_last]99.9% Uptime
[/one_half_last][one_half]Website Builder[/one_half][one_half_last]No Forced Ads[/one_half_last]

Siteye Üye olun ve mail doğrulamasını gerçekleştirin. Daha Sonra “Client Area” ya tıklayın ve “ Create New Account” butonuna tıklayın. CREATE NEW WEBSITE Sekmesinde Subdomain veya domaininiz var ise yönlendirme için ns adreleri siszi karşılıyor.

ns1.byet.org
ns2.byet.org
ns3.byet.org
ns4.byet.org

biz free domain seçerek subdomain ile devam edeceğiz Subdomain aşamasında 2 adet seçebileceğiniz domain mevcuttur. biz subdomain adını “ela” domain uzantısını “.unaux.com” olarak işaretledik ve “ela.unaux.com” adresini kaydettirdik.

işlem devam ederken tek yapmanız gereken beklemek sizin için bir hosting ve subdomain oluşturulurken kullanabilmeniz için bir cPanel de aktifleşiyor.

[button color=”green” size=”big” link=”https://profreehost.com?ref=mesutates.com” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]Professional Free Hosting[/button]

admin

Kişisel bir kaç şey -günlüğünden Kişisel bir gelişime...

İlgili Paylaşımlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicini kapatıp sayfayı yenileyin, zira sitemiz sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez. Tek gelir kaynağımız reklamlardır. Teşekkürler.