Metaverse

APPICS

First Social Media NFT Platform

Kontrolün ve saygınlığın ağ kullanıcılarına geri verildiği bir platform hayal edin. Değerin içerik oluşturucular ve küratörler arasında dağıtıldığı bir platform hayal edin.

Bir sosyal medya profilinden daha fazlası
Her APPICS hesabı, kullanıcıların saniyeler içinde başka bir kullanıcının cüzdanına eşler arası işlemleri yönetebileceği veya doğrudan gönderebileceği bağlantılı bir cüzdan ile birlikte gelir. Tüm işlemler, tam şeffaflığa izin veren blok zincirine kaydedilir. Bunun üzerine APPICS, kullanıcıların ağdaki güven seviyesini artırabilmeleri için bir itibar sistemi kurdu.

APPICS bir blok zinciri üzerinde çalışır
ve topluluğun, parasal değerine oy vererek ve karar vererek değerli içeriği artırmasını sağlar. Buna karşılık, içerik oluşturucu toplamın %65’ini, oy kullanan kullanıcılar %25’ini ve %10’unu APPICS platformuna geri döner.

Sihirli Anlar
Çarpıcı tam ekran görüntüleme ile yüksek kaliteli, tam çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar. APPICS’te içeriği keşfetmek ve paylaşmak için güzel bir kullanıcı deneyimi yaşarsınız. Kullanıcılar, ödüllerin dağıtımından sorumludur ve APPICS oylama özelliği aracılığıyla ağın kalitesini belirler.

APPICS beta sürümünü test etmeye şimdi başlayabilirsiniz.

Kitlenizle etkileşim kurun ve etkileşim kurun
İçeriğinizin değerini ve ilgisini artırmak için toplulukla iletişim kurabilir ve değerli yorumları ödüllendirebilirsiniz. Geri bildirimde bulunabilir ve diğer kullanıcılardan doğrudan ödüller alabilirsiniz.

Launch DApp App Store Google Play

admin

Kişisel bir kaç şey -günlüğünden Kişisel bir gelişime...

İlgili Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicini kapatıp sayfayı yenileyin, zira sitemiz sizden hiçbir şekilde ücret talep etmez. Tek gelir kaynağımız reklamlardır. Teşekkürler.